Pro Football HD
Підключай футбол для бізнесу та отримай
100% легальний контент 24/7
Pro Football HD
Підключай футбол для бізнесу та отримай
100% легальний контент 24/7

Ліга чемпіонів та Ліга Європи УЄФА доступні на Volia через спеціальні канали MEGOGO Футбол. Ці канали транслюються виключно на двох платформах – Volia TV та МEGOGO, якій належать ексклюзивні права на трансляцію клубних турнірів УЄФА на території України починаючи з сезону 2021/2022.

MEGOGO Футбол 1

Канал MEGOGO футбол 1 – це ваш доступ до ліг европейського футболу. Видовищні голи, небезпечні моменти, щирі емоції, - це гра, яка зводить з розуму весь світ. Дивіться матчі чемпіонатів Іспанії, Німеччини, вболівайте за своїх фаворитів. Крім прямих трансляцій на каналі доступні архіви минулих матчів, а також короткі огляди та кращі моменти.

На телеканалі MEGOGO футбол 1 транслюються матчі популярних європейських чемпіонатів. Тут вас чекають іспанська ліга LaLiga, німецька Bundesliga і французька Ligue 1. Драматичні моменти, видовищні матчі та феєричні перемоги – ось заради чого варто дивитися MEGOGO футбол.

MEGOGO Футбол 2

Канал MEGOGO футбол 2 — це ваш доступ до ліг европейського футболу. Видовищні голи, небезпечні моменти, щирі емоції, - це гра, яка зводить з розуму весь світ. Дивіться матчі чемпіонатів Іспанії, Німеччини, вболівайте за своїх фаворитів. Крім прямих трансляцій на каналі доступні архіви минулих матчів, а також короткі огляди та кращі моменти.

На телеканалі MEGOGO футбол 2 транслюються матчі популярних європейських чемпіонатів. Тут вас чекають іспанська ліга LaLiga, німецька Bundesliga і французька Ligue 1. Драматичні моменти, видовищні матчі та феєричні перемоги – ось заради чого варто дивитися MEGOGO футбол.

MEGOGO Футбол 3

Канал MEGOGO футбол 3 — це ваш доступ до ліг европейського футболу. Видовищні голи, небезпечні моменти, щирі емоції, - це гра, яка зводить з розуму весь світ. Дивіться матчі чемпіонатів Іспанії, Німеччини, вболівайте за своїх фаворитів. Крім прямих трансляцій на каналі доступні архіви минулих матчів, а також короткі огляди та кращі моменти.

На телеканалі MEGOGO футбол 3 транслюються матчі популярних європейських чемпіонатів. Тут вас чекають іспанська ліга LaLiga, німецька Bundesliga і французька Ligue 1. Драматичні моменти, видовищні матчі та феєричні перемоги – ось заради чого варто дивитися MEGOGO футбол.

«Pro Football HD» (Hotel)
від 298 грн/міс.
  • Для номерного фонду в готелях, санаторіях, пансіонатах
  • Вартість залежить від кількості екранів
  • Футбольний контент 24/7
Підключити
«Pro Football HD» (Public)
від 999 грн/міс.
  • Для закладів сфери послуг, торгівлі, кафе, барів, ресторанів
  • Вартість залежить від кількості екранів
  • Футбольний контент 24/7
Підключити
«Pro Football HD» (Office)
від 133 грн/міс.
  • Для офісних центрів, залів очікування, конференц-залів
  • Вартість залежить від кількості екранів
  • Футбольний контент 24/7
Підключити

Наші клієнти

У нас 10 000+ кліентів з офісами по всій Україні

Підключити
Ціни вказані з ПДВ в місяць.
Надаються пакетні знижки в залежності від кількості екранів.

Контактна інформація
Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора