Для готелів та санаторіїв


Якісне телебачення – невід'ємний атрибут готельного бізнесу. Високошвидкісний доступ до Інтернету та безпека гостей – запорука позитивної репутації та високого рейтингу.

Volia Business пропонує для вашого готельного бізнесу спектр телекомунікаційних послуг, які допоможуть вирішити ряд ваших бізнес-задач.

Illustration

Різноманітні технологічні телевізійні рішення (IP Multicast\ ОТТ \ DVB-C) залежно від систем готельного телебачення.
Серед готелів, хостелів та санаторіїв надзвичайно популярним є використання телевізійного пакетування для публічного показу пакетів телепрограм, отримання контенту за технологією ІР multicast, яка є чудовою альтернативою супутниковому ТБ. Це дозволяє готелю отримати оптимальний пакет телепрограм, інтегрувати власний рекламний канал в систему готельного телебачення, отримати можливість змінювати наповнення та легко керувати потоком телепрограм, при цьому істотно зменшуючи витрати на обладнання та сервісне обслуговування. В результаті ви отримаєте саме той набір послуг, який актуальний для бізнесу сьогодні.
Також є можливість обрати доступний з переліку пакет телепрограм для публічного показу, без права запису на будь які носії, та отримати право на перегляд в публічному місці.

Цікаво? Не зволікай, отримай косультацію!

Illustration

Завдяки успішній співпраці з провідними медіагрупами України та світовими лідерами у сфері виробництва контенту: FOX, Viasat, AMC, Nat Geo - Volia наповнює пакети телепрограм рейтинговим та цікавим медіаконтентом, та здійснює ретрансляцію у правовому полі. Ми пропонуємо абонентам до 130 телеканалів, 30 з яких у форматі HD.

Illustration

Високошвидкісний доступ до мережі Інтернет в якості як основного, так і резервного Інтернет- каналу, щоб забезпечувати безперебійність роботи вашого бізнесу та задовольняти потреби гостей готелю.

Illustration

Забезпечення об'єкту сучасним Wi-Fi обладнанням, з варіантами продажу та надання в користування, що дозволить оптимізувати використання вашого бюджету та забезпечити надійну роботу бездротової мережі доступу до Інтернету.

Illustration

Монтаж систем відеонагляду, включаючи варіанти продажу обладнання або встановлення вже придбаного вами.

Illustration

Надання сервісних послуг з організації побудови розгалуження абонентської локальної мережі (абонентського відгалуження )

Illustration

Використання послуг Дата-центру Volia з метою збереження та обробки даних: надання в користування хмарних та фізичних серверів, послуги з розміщення серверів клієнтів (colocation), організація хмарної інфраструктури IaaS та великий перелік супутніх сервісів.

Як почати співпрацю:

Illustration

Оксана Гуменюк

Керівник служби розвитку та залучення корпоративних клієнтів

Телефон: +38 (050) 388 43 75E-mail: moc.ailov%40kuinemuh.anasko

Підключити послуги для бізнесу

Вартість включає всі податки відповідно до періоду.
Надаються пакетні знижки в залежності від кількості екранів.

Дякуємо!

Данні успішно надіслані.

Can't send form.

Please try again later.

Контактна інформація

Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора
*Ознайомитись з повним переліком послуг можна на сайті volia.com