Як обрати камери відеонагляду

Як обрати камери відеонагляду

Можливості систем відеоспостереження майже безмежні. Сучасні алгоритми дозволяють виявляти зниклі предмети, розпізнавати обличчя і знаки (номера автомобілів, наприклад). Програмне забезпечення здатне самостійно розрізняти незвичайні явища - наприклад, рух об'єктів нехарактерною траєкторією.

До сучасних рішень відносяться ip-камери, адже вони мають ряд переваг перед аналоговими, а саме: якість зображення, його деталізація, можливість збільшення зображення, навантаження на мережу, тощо. Також варто зауважити, що різниця в ціні між аналоговими та ip камерами є мінімальною.

Тому, при виборі камер необхідно керуватися цілями яких ви хочете досягнути з їх допомогою.

Перше, на що звертаємо увагу при виборі будь-якого товару, це співвідношення якості та ціни.

За результатом розгляду чималого асортименту представлених на сьогодні ip-камер, можна швидко впевнитися, що рішення, запропоновані виробниками Dahua та Uniview можуть з легкістю задовольнити потреби більшості користувачів. Тим паче ці бренди входять в ТОП 5* найбільш якісних виробників систем відеонагляду4

Друге, це кількість точок матриці (мегапікселів), що визначає здатність камери. Тут все просто: чим більше мегапікселів, - тим більше дозвіл і тим відповідно вище роздільна здатність і як наслідок - на більшій відстані можна ідентифікувати особу або і розглянути дрібні деталі.

Третє, необхідно звернути увагу на кут огляд,у і фокусна відстань камери, Яке і буде визначати наскільки широко або вузько зможе показувати ваша камера. Кут зору залежить від двох чинників - розміру матриці і фокусної відстані об'єктива. Чим ширше кут, тим більше об'єктів потрапляє в поле зору, але вони займають меншу площу кадру (відповідно, втрачається деталізація).

Четверте, для роботи IP-камери потрібна електроенергія, яка може бути отримана двома способами.

Перший полягає в звичайному підключенні до мережевого джерела живлення.. Це просто, але вимагає або наявності електророзетки поблизу, або прокладання додаткового кабелю живлення до його джерела.

Другий спосіб полягає в подачі напруги живлення по Ethernet-кабелю. (PoE) Його головна перевага - простота інсталяції камер: до них необхідно прокладати єдиний кабель.

П'яте, робота IP-камер при різній освітленості відрізняється. Якщо світла багато, зображення виходить чітким і кольоровим. Коли освітленість падає, процесор намагається компенсувати втрату яскравості і підсилює сигнал з матриці, а разом з ним і шуми. Для вирішення цього питання необхідно обирати камери з інфрачервоним підсвічуванням

Висновок: кращі камери для відеоспостереження - це ті, які максимально відповідають потребам замовника і умовами експлуатації. Кваліфіковані співробітники допоможуть Вам з вибором обладнання, проконсультують, а також виконають монтаж «під ключ».